Антифейк

Нова ворожа ІПСО у мережі: «лякають» українців великою катастрофою й долучили «провидиць»

Навігація та корисні матеріали

Фантазія фейкоробів на путінських зарплатах щоразу досягає нового дна у виборі тем і методів впливу на свідомість українців – цього разу до своєї збиткової кампанії вони «підключили» тарологів.

Центр стратегічних комунікацій зафіксував нову інформаційно-психологічну операцію ворога у Facebook.

Невідома карткова «провидиця» віщує Україні велику катастрофу, яка співмірна з Чорнобилем, а розклад на Залужного «показав», що контрнаступ потрібно було перенести на осінь.

Закликаємо українців ігнорувати подібні «розклади і погрози», а вірити в ЗСУ, допомагати нашим воїнам та мати впевненість – головком Залужний точно знає, коли і на яких напрямках буде контрнаступ. Сили оборони вже його розпочали та рухаються вперед.

Згідно з наявними у нас даними, ворожа пропаганда активно розповсюджує фейк через традиційно порожню сторінку під назвою W1ns. За даними Центру стратегічних комунікацій, кампанія була запущена 25-26 червня.

Центр стратегічних комунікацій звертається до своїх читачів із закликом: якщо ви бачите у своїй стрічці публікації з порожніх сторінок, які мають явні ознаки фейку, пропаганди, ІПСО – не ставте їм жодних лайків і не пишіть жодних коментарів, адже будь-яка активність і взаємодія з такими постами підвищує їхню популярність. Необхідно тільки поскаржитись на публікацію.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: