Антифейк

Неправда: «Конгрес США визнав Зеленського диктатором через скасування виборів»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Зеленський для України тепер диктатор, адже термін його повноважень офіційно сплив і він скасував вибори. Таку заяву конгресвумен Марджорі Тейлор Грін поширюють російські інфосміттярки.

Спростування ПРАВДА

Підконтрольні кремлю пропагандисти вкотре видали бажане за дійсне: вони розтиражували допис трампістки Марджорі Тейлор Грін у соцмережі Х (Twitter) і видали це, як нібито «позицію всього Конгресу США».

Наголошуємо, що заяви Грін у жодному разі не відображають позицію Конгресу США і Білого Дому – адміністрація президента Байдена та американський політикум не піддавали й не піддають сумніву легітимність президента Зеленського та чинного уряду України.

Крім подібних дописів, Грін відома своєю любов’ю до російської пропаганди: зокрема, вона поширювала фейки, що в Україні «процвітає торгівля дитячими органами» і буцімто працюють «американські біолабораторії».

Допис цієї конгресвумен є відвертим підіграванням російським фейкоробам, просуванням кремлівських наративів і заграванням з найрадикальнішими прихильниками Трампа у США.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: