«Настав час світові почути українські голоси»: головне про підходи ЄС до інформаційної війни з форуму Центру

Навігація та корисні матеріали

Інформаційна війна вийшла на глобальний рівень, однак багато людей досі не визначилися зі своїм ставленням до війни росії проти України, тому над цим потрібно працювати.

Про це говорили експерти під час Kyiv Stratcom Forum, який організовує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

«Я вважаю, що настав час світові почути українські голоси. Я вірю, що [за кордоном] люди поки що не визначилися з враженнями щодо війни – не через те, що їм байдуже – просто вони всього не знають. Треба з’ясувати, що вони знають, а що – ні, про що хотіли б дізнатися», – вважає Метью Бут, радник уряду України зі стратегічних комунікацій, делегований Посольством Великої Британії.

Крім того, на панелі йшлося про необхідність просувати українські наративи, а не лише протидіяти ворожим.

«Треба повторювати, повторювати та ще раз повторювати. Росія, на жаль, робить дуже добре – те, що вона постійно повторює одне й те ж на якомога більшій кількості каналів. Треба про це знати та заточувати під це наші інформаційні посили», – додала керівниця Оперативної робочої групи «Схід» зі стратегічних комунікацій Мартина Більдзюкевич.

Kyiv Stratcom Forum – дводенний захід Центру стратегічних комунікацій за участі українських високопосадовців, міжнародних дипломатів та експертів з комунікацій. Мета форуму – поєднати та обмінятися досвідом про підходи до протидії гібридній агресії та побудові стратегічних комунікацій.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: