Навігація та корисні матеріали
Опис фейку БРЕХНЯ
Військовослужбовці 225-го ОШП ЗСУ виставили свою техніку на аукціон. Таке оголошення тиражують пропагандисти у Telegram-каналах.
Спростування ПРАВДА
До цього оголошення з продажу старих радянських БТР-60ПБ і БТР-60 українські захисники не мають жодного відношення, як і ця техніка до України.
Цей пост у загальнодоступній українській групі з купівлі-продажу на Facebook розмістив іноземний користувач, який займається продажем списаної армійської техніки для історичних реконструкцій:
«Обидва автомобілі демілітаризовані, з повною документацією. Вони вже давно стоять і потребують уваги та обслуговування.
Ідеально підходять для колекціонерів, музеїв та тематичних військових виставок, кіновиробників та реквізиторів, шанувальників позашляховиків та військових машин».
Крім того, у коментарі до допису він вказує, що ця техніка знаходиться в Угорщині, де її і можна придбати.
Використавши цей пост та створивши брехливий допис до нього, боти Кремля вчергове намагаються очорнити честь та гідність українських захисників.
Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.