Антифейк

«На приєднаних до Росії територіях України живуть люди з російським корінням». Це – фейк

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Регіони, які увійшли до складу Росії, одразу згадують своє російське коріння і не бажають повертатися назад до складу України. Цю заяву зрадника Медведчука тиражують пропагандисти кремля.

Спростування ПРАВДА

Пропагандисти і зрадники України часто поширюють неправдиві заяви про нібито російське походження українських міст і українців, щоб легітимізувати в очах світу окупацію українських територій та повномасштабне вторгнення 2022 року.

Як зазначають у «Детектор медіа», спорідненість культур українського та російського народу – це один з меседжів, який часто використовують ворожі ЗМІ:

«Вони маніпулюють думкою про спільний культурний простір та історію задля емоційного тиску. Медведчук також згадав цей меседж у своїй минулорічній статті про протистояння України та Росії і роль в цьому Заходу».

Історично росіяни обмежували в правах, стримували силою та неодноразово придушували визвольну боротьбу українців, це саме відбувається і зараз.

На тимчасово окупованих ворожою армією українських територіях людей залякують, катують і фізично знищують. Тому всю «любов» до Росії на ТОТ окупанти вибивають силою і під страхом катувань або депортації.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: