Антифейк

«Міністр оборони США відправлятиме родичів конгресменів на війну, якщо не буде підтримки України». Це – маніпуляція

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

За результатами зустрічі очільника Пентагона Ллойда Остіна з американськими законотворцями, було ухвалено рішення, що родини конгресменів відправлять воювати проти росіян, якщо вони не підтримають Україну. Про це пишуть пропагандистські медіа кремля з посиланням на ексведучого Fox News Такера Карлсона.

Спростування ПРАВДА

Зустріч голови оборонного відомства США Остіна з конгресменами дійсно мала місце, проте йшлося там про ризики, які постануть у разі відсутності підтримки нового пакету допомоги Україні на тлі російсько-української війни, розібралися розслідувачі грузинського проєкту Детектор Міфів.

«Ллойд Остін акцентував, якщо Путін захопить Україну, він також спробує захопити Молдову та Грузію, і може навіть претендувати на країни Балтії. У разі такого розвитку подій велика ймовірність того, що у США виникне необхідність розміщення американських солдатів на території Європи, – зазначив конгресмен-республіканець, голова комітету із закордонних справ Майкл Маккол», – уточнили розслідувачі.

Щодо «інсайдів» Карлсона, то цей «журналіст» відомий своєю антиукраїнською позицією, є активним поширювачем кремлівських фейків про Україну та підбурювачем до припинення військової підтримки Києва у відсічі агресії РФ.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: