Антифейк

Маячня: «крах України відбудеться за афганським сценарієм»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Україна закінчить так само, як і Афганістан – коли станеться крах, то це відбудеться миттєво. Таку заяву ірландського журналіста Чей Боуза тиражують пропагандистські ресурси кремля.

Спростування ПРАВДА

Такі заяви не мають нічого спільного з реальністю та не підкріплені жодними фактами. Сили оборони України продовжують знищувати російських окупантів, а міжнародні партнери надають всю необхідну допомогу та підтримку Україні.

Насправді «журналіст» Чей Боуз – це відомий ретранслятор кремлівських наративів і пропаганди. Він активно співпрацює із західними виданнями, які тиражують російську брехню.

Наприклад, Боуз стверджував, що українські військові з 2014 року нібито «вбили тисячі цивільних громадян», і що в Україні триває «громадянська війна», яка розпочалася після «перевороту на Майдані» за буцімто «спонсорства ЦРУ».

Тому вкид про «афганський сценарій» – це чергова інформаційна операція РФ, мета якої переконати західну аудиторію у тому, що нібито «перемога РФ близька і неминуча», а підтримка України не має сенсу.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: