Лідери Франції, Німеччини, Італії та Румунії відвідали Київ, а Росія продовжує обстрілювати схід України. Головне за 16 червня

Наслідки обстрілу Лисичанського нафтопереробного заводу. Автор фото: Rick Mave

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Лідери чотирьох європейських країни прибули до Києва та підтримали надання Україні статусу кандидата у члени Європейського Союзу. Франція поставить Україні додаткову артилерію. Словаччина передала Україні п’ять гелікоптерів. Російські війська продовжують обстрілювати Сєверодонецьк та Лисичанськ, а також інші населені пункти на сході. Литовський сейм визнав депортацією примусове вивезення українців до Росії. Велика Британія розширила санкційний список і внесла в нього очільника РПЦ Патріарха Кирила та Уповноважену РФ з прав дитини Марію Львову-Бєлову.

ФОТО ДНЯ: Лідери Франції, Німеччини, Італії та Румунії відвідали Україну, зокрема Ірпінь та Київ, а також зустрілися з Президентом Володимиром Зеленським

Фото: Офіс Президента України

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Лідери Німеччини, Франції та Італії Олаф Шольц, Еммануель Макрон та Маріо Драгі прибули до України

Лідери трьох європейських країни прибули в Україну спеціальним потягом «Укрзалізниці».

До Києва приїхав також президент Румунії Клаус Йоганніс

«Сьогодні у Києві, щоб показати нашу рішучу підтримку й повну солідарність із президентом Володимиром Зеленським та українським народом. Ця незаконна російська агресія має припинитися!» – повідомив президент Румунії Клаус Йоганніс.

Лідери чотирьох європейських країн підтримали надання Україні статусу кандидата у члени ЄС

Франція, Німеччина, Італія та Румунія виступають за надання Україні статусу кандидата у члени ЄС. Про це лідери країн повідомили у Києві.

Франція поставить Україні додаткову артилерію

Франція поставить Україні шість додаткових самохідних артилерійських установок Caesar.

Україна отримає 300-400 одиниць артилерії – США за підсумками зустрічі у форматі «Рамштайн»

Голова комітету начальників штабів Марк Міллі заявив, що Україна отримає від США та партнерів 300-400 одиниць артилерії.

Словаччина передала Україні п’ять гелікоптерів

Словаччина передала Україні чотири гелікоптери Мі-17, один гелікоптер Мі-2, а також боєприпаси до «Градів». Про це заявив міністр оборони країни Ярослав Надь.

Російські війська продовжують обстрілювати Сєверодонецьк та його околиці

Російські війська обстрілюють Сєверодонецьк, Лисичанськ, а також населені пункти Устинівка, Лоскутівка, Метьолкіне та Борівське, застосовуючи артилерію та реактивні системи залпового вогню.

Росія завдала авіаудар по Лисичанську 

У результаті російської атаки у Лисичанську загинуло четверо людей, ще семеро були поранені.

Російські війська знову атакували Сумщину

Росіяни завдали ракетного авіаудару по території Садівської громади, а також обстріляли Краснопільську громаду з мінометів. У Садівській громаді загинуло четверо людей, ще шестеро були поранені.

У Краснопільській громаді від обстрілу постраждала школа.

Велика Британія внесла до санкційного списку очільника Російської православної церкви та Уповноважену РФ з прав дитини

Велика Британія розширила санкційний список та внесла в нього очільника Російської православної церкви Патріарха Кирила і Уповноважену РФ з прав дитини Марію Львову-Бєлову.

Литовський сейм визнав депортацією примусове вивезення українців до Росії 

Резолюція Литовського сейму засуджує примусову депортацію понад мільйона цивільних осіб до РФ та до підконтрольних їй окупованих територій. 

Total
0
Shares

Пов'язані статті