Кулі вбивають фізично, інформаційні кулі вбивають ментально, – міністр Ткаченко

Це війна, яка йде на два фронти. Розхитати Україну, посіяти паніку в Україні – це і є завдання Москви. Розбрат має спонукати до заворушень, до хаосу. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час свого виступу на Kyiv Stratcom Forum, першому міжнародному форумі зі стратегічних комунікацій в Україні. 

Міністр згадав, як у 2014 році українські журналісти фізично зіштовхнулися з російськими пропагандистами за кордоном. «Ми тоді ще не розуміли, наскільки широкомасштабна ця мережа. Наскільки вони присутні і у владних коридорах, і в медійній площині», – наголосив Олександр Ткаченко.

За його словами, усвідомлення цієї проблеми призвело до створення державного каналу і початку роботи над стратегічними комунікаціями в середині країни. Тому що відповідати на провокації можна лише злагодженими діями всіх органів влади. Саме тому був створений Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, який має протидіяти і дезінформації і фейкам.

«У цій війні ми програти точно не можемо, і хоча перші місяці створення Центру стратегічних комунікацій, як завжди, найскладніші, але важливо, що він почав працювати. Це унікальна платформа співпраці саме з громадськими організаціями, які встигли за ці роки зробити надзвичайно багато, тому така співпраця держави і громадських організацій дозволяє виступати єдиним фронтом» – вважає Олександр Ткаченко.

7 і 8 грудня 2021 року Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки організовує Kyiv Stratcom Forum перший міжнародний форум зі стратегічних комунікацій в Україні. У його роботі беруть участь дипломати НАТО і ЄС, українські посадовці, представники українських громадських організацій, що спеціалізуються на стратегічних комунікаціях і боротьбі з дезінформацією.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Знищення складу боєприпасів у глибокому тилу окупантів на Херсонщині та вибухи на військовому аеродромі у Криму. Головне за 9 серпня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: ЗСУ відбили кілька ворожих штурмів на Донеччині. Міноборони України прокоментувало пожежу на військовому аеродромі росіян в…