Кремль визнав не самопроголошені «Л/ДНР», а власну агресію проти України – міністр оборони

Кремль визнав не самопроголошені «Л/ДНР», а власну агресію проти України, вважає міністр оборони України Олексій Резніков.

«Кремль не визнав самопроголошені «ДНР/ЛНР». Кремль визнав власну агресію проти України. Ми зберігаємо впевненість і спокій. Ми готові і здатні захистити себе і свій суверенітет. Світ не може мовчати. Санкції? Ще одна цеглина в стіні? Новій Берлінській стіні?», – написав міністр у своєму Твіттері.

Міністр оборони також звернувся до українських військових і підкреслив, що наш вибір не змінився – боронити свою країну, свій дім та своїх рідних.

За його словами, Кремль зробив черговий крок до відродження Радянського Союзу. А єдине, що відділяє від цього – Україна і українська армія. 

«Попереду важкі випробування. Будуть втрати. Доведеться пройти через біль, здолати страх і зневіру. Але нас неодмінно чекає перемога. Бо ми на своїй землі і за нами правда. Українську армію підтримує наш народ. Віра людей – це ознака, що ми усе робимо правильно», – підкреслив Резніков.

Він додав, що усі зусилля військово-політичного керівництва держави і командування ЗСУ спрямовані на зміцнення оборони. Зокрема, на максимальне залучення допомоги партнерів, частину з якої вже отримала Україна.

Total
0
Shares

Пов'язані статті