Історії з війни: росіяни вбили її онука та повністю обікрали дім

Навігація та корисні матеріали

Центр стратегічних комунікацій продовжує публікувати ексклюзивні історії та фотографії з місць злочинів окупантів.

На фото бабуся 29-річного Віктора Балая, чоловіка, жорстоко закатованого та вбитого окупантами. У перші дні війни він пішов із села Здвижівка до Бородянки, щоб приєднатись до ЗСУ. Що з ним сталося далі — невідомо, але нещодавно його тіло та ще двох чоловіків, з ознаками жорстоких катувань, було знайдено у Здвижівці. Тіла були скручені, руки пов’язані, зуби вибиті, множинні гематоми.

Жінка розповіла, що під час окупації на її подвір’ї стояло три одиниці бойової техніки, яка заїхала, зламавши паркан. Окупанти забрали у неї з будинку всі речі, а також запаси їжі. А ще до неї спробували заселити двох жінок, яких росіяни привели з собою. Сказали, що вони українки. Жіночка відповіла, що у неї дуже мало місця, чому, мовляв, не у великий котедж навпроти. Але їй відповіли, що там сидить командування (при цьому на паркані того котеджу був напис ЛЮДИ).

Через власне горе бабуся вже не пам’ятає тих жінок, але не виключено, що саме їхні трупи пізніше за наказом окупантів поховав місцевий священик отець Василь. Вони досі лишаються невпізнаними. Тіла жінок були загорнутими у жовту і блакитну тканини.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: