Інструменти кремлівської пропаганди у війні з Європою

Протидія кремлівським наративам та російській пропаганді — стратегічне завдання держави!

Про це заявила Ганна Гопко, голова правління ГО Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» під час дискусії від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Обговорили також те, як діють російські агенти впливу на Заході та яку дезінформацію поширює Кремль у Європі. До розмови також доєднався наш друг із Франції — політолог та експерт з міжнародних питань Ніколя Тензер.

Він поділився, як залякують критиків Росії у Європі — Тензер із власного досвіду знає, як це відбувається. За два його твіти Russia Today відкрила позови за “наклеп” — детально про це розповідали в інтерв’ю.

Україна має свій унікальний досвід протидії російській дезінформації та боротьбі з кремлівськими фейками. Тому важливо поділитися цим досвідом з іншими країнами, обговорювати загрози, які несе російська пропаганда на Заході.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Російські маніпуляції 6—12 вересня: «диверсії» в Криму, російський газ та Афганістан

Здавалося б, що поєднує арешти кримських татар у Криму, закінчення будівництва «Північного потоку-2» та розслідування справи «вагнерівців»? Російській пропаганді вдалося сформувати один наратив: усі ці події назвали «актами державного тероризму» України. Проросійські медіа в Україні повторили не всі вкиди російських державних ЗМІ, але сформували таку ж інформаційну картину — вкрай вигідну для Росії.
Читати

Щоб підривати західні цінності зсередини, Росія використовує досягнення демократичного світу, — керівник Центру стратегічних комунікацій

Закриття німецькомовного YouTube-каналу «Russia Today» — крок позитивний, але недостатній: Захід має нарешті припинити оплачувати виготовлення дезінформації проти…
Читати

Істеричні факти: що стоїть за реакцією Росії на форму українських футболістів

Синьо-жовті футболки з контуром України та усталеним навіть у міжнародному використанні гаслом «Слава Україні! Героям слава!» — здавалося б, нічого сенсаційного. Але в обрисах — український Крим. Який Росії тимчасово окупувати вдалося, а от переконати світ визнати вкрадене російським — ні. Реакція офіційних осіб Кремля на футболки була настільки ж емоційною, наскільки асиметричною, що вкотре доводить готовність Кремля вхопитися за будь-який привід.