Інструменти кремлівської пропаганди у війні з Європою

Протидія кремлівським наративам та російській пропаганді — стратегічне завдання держави!

Про це заявила Ганна Гопко, голова правління ГО Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» під час дискусії від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Обговорили також те, як діють російські агенти впливу на Заході та яку дезінформацію поширює Кремль у Європі. До розмови також доєднався наш друг із Франції — політолог та експерт з міжнародних питань Ніколя Тензер.

Він поділився, як залякують критиків Росії у Європі — Тензер із власного досвіду знає, як це відбувається. За два його твіти Russia Today відкрила позови за “наклеп” — детально про це розповідали в інтерв’ю.

Україна має свій унікальний досвід протидії російській дезінформації та боротьбі з кремлівськими фейками. Тому важливо поділитися цим досвідом з іншими країнами, обговорювати загрози, які несе російська пропаганда на Заході.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Велика Британія надала Україні нові системи залпового вогню, а Україна повернула тіла 522 захисників. Головне за 12 серпня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Російські сили вбили сімох мирних мешканців на Донеччині. В окупованому Мелітополі пролунав вибух. На Дніпропетровщині внаслідок…