Антифейк

Інформація про те, що «Польща почала мʼяку окупацію західних областей України» – неправда

Навігація та корисні матеріали

Мережею поширюється інформація про те, що «Польща почала мʼяку окупацію західних областей України». Це чергова маніпуляція росіян.

Брехня: Польща почала виходити на східні кордони 1772 року, про що свідчить візит в Україну Ядвіги Емілевич, держсекретарки Міністерства розвитку та регіональної політики, уповноваженої Польщі у справах польсько-українського співробітництва у сфері розвитку. Мовляв, так поляки починають економічну експансію.

Таку інформацію поширюють російські ЗМІ.

Правда: Емілевич приїжджала на семінар «Польсько-українська співпраця і перспективи відновлення України». Це – проєкт, який залучає польський бізнес до процесу відновлення України.

Пілотний проєкт включає вісім західних і центральних областей: Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську, Івано-Франківську, Житомирську, Хмельницьку та Вінницьку.

Відновлювати Україну допомагатимуть й інші країни, але для цього потрібна додаткова інфраструктура: дороги та залізниці. Для цього Європейська комісія передбачила витрати на будівництво залізниці з європейською шириною колії, яка з’єднує Варшаву зі Львовом і Києвом.

Тож йдеться про низку спільних проєктів і залучення бізнесу заради відновлення України, і аж ніяк не окупацію.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: