Новини

«Головна вимога до діяльності Telegram-каналів – деанонімізація», – секретар РНБО Данілов

Навігація та корисні матеріали

Telegram-канали не повинні бути анонімними, адже від їх роботи залежить життя десятків людей – цивільних і військових.

Про це секретар РНБО Данілов написав у Facebook:

«Головна небезпека, з якої випливає й базова вимога до Telegram-каналів, – це деанонімізація їхньої діяльності. Відповідальні за поширення інформації, яка охоплює і впливає на мільйонну аудиторію, мають бути відомі.

Які наслідки поширення «неназваними авторами», наприклад, фотографій результатів роботи ППО, пересування Сил оборони, дислокацій військових підрозділів – ми всі бачили й знаємо».

За словами Данілова, Росія використовує Telegram для того, щоб сіяти паніку серед українців, розповсюджувати дезінформацію і маніпулювати суспільною думкою.

«До цього часу в Україні популярна мережа Telegram-каналів, що адмініструються 85-м головним центром спеціальної служби ГУ ГШ ЗС РФ. Саме через ці канали нам розповідають про «зрив мобілізації», «провал контрнаступу», «зраду союзників», «втому Заходу», – додав секретар РНБО.

Данілов пропонує використовувати зброю ворога проти нього, створюючи якісний український продукт з відкритими авторами, а не «анонімними адміністраторами з московської підворітні».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: