Фейковий лист від керівника «Укренерго» та удар росіян по центру Херсона. Головне за 18 грудня

 Україна продовжує працювати над відновленням енергосистеми

Станом на 18 грудня атомні станції вийшли на планову потужність, окрім окупованої ЗАЕС, яка продовжує споживати електроенергію для забезпечення безпечного режиму зупинки блоків. 

Росіяни вдарили по центру Херсона: є постраждалі

Троє людей отримали осколкові порання, один постраждалий – у важкому стані, повідомив заступник голови ОПУ Тимошенко. 

Мережею шириться лист нібито від керівника «Укренерго» щодо експорту електроенергії. Це – фейк

Про це заявили в «Укренерго».

Автори підробного листа звертаються від імені «ради директорів» «Укренерго». Хоча в українського системного оператора є лише Наглядова Рада та Правління.

Європейці підтримують Україну попри дезінформаційні кампанії путінізму

Європарламент – законодавчий орган Європейського Союзу – ініціював дослідження щодо підтримки європейцями допомоги Україні у зв’язку з нападом росії. А також – які саме цінності має захищати Європарламент. 

Для цього з 12 жовтня по 7 листопада 2022 року було проведено 26 443 інтерв’ю, здебільшого, віч-на-віч, у всіх 27 країнах-членах ЄС.

За результатами соціологічного дослідження Євробарометр з’ясувалося, що 74% європейців схвалюють підтримку ЄС України у зв’язку з нападом росії. Кожен третій респондент повністю схвалює підтримку – 33%, частково схвалює – ще 41%. Частково не схвалює – 16%, повністю не схвалює – 7%, не знає або немає відповіді – 3%.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Російська пропаганда у Європі: Центр стратегічних комунікацій поділився результатами моніторингів на тренінгу для регіональних журналістів

1 грудня Ірина Субота, керівниця напрямку аналітики даних Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки долучилася до проведення онлайн-тренінгу…
Читати

15 день російської війни проти України

ГОЛОВНІ НОВИНИ: російські авіаудари по Луцьку, Івано-Франківську та Дніпру, обстріли Миколаєва та Ніжина, а також евакуація декількох десятків…