Антифейк

Фейк: «Зеленський перетворився на могильника української державності»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Зеленський знищив демократичні інститути, прилаштувавши своїх ставлеників із чиновників та бізнесменів на ключові посади, також він практично знищив промисловість та сільське господарство. Ці меседжі з допису експрем’єра України Миколи Азарова поширюють прокремлівські Telegram-канали.

Спростування ПРАВДА

Колишній очільник уряду, якого українські правоохоронці звинувачують у державній зраді та виправданні російської агресії проти України, цинічно бреше.

Саме за часів прем’єрства Азарова здійснювався неприхований демонтаж суверенітету України, шляхом укладення неконституційних Харківських угод, які продовжували строк перебування російських військових на базах в Криму – з яких у 2014 році Росія здійснила окупацію півострова.

Також саме в часи урядування Азарова здійснювалось скорочення та зниження боєздатності ЗСУ, яке далось взнаки на початку російської агресії на Донбасі у 2014 році.

При Азарові мав місце потужний тиск на свободу слова, були прийняті «диктаторські закони 16 січня», зроблена спроба силового придушення протестів на Майдані, що призвело до людських жертв.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: