Антифейк

Фейк: «Україна створює «брудну бомбу» з ядерних відходів для провокації у Європі»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Україна готує ядерну провокацію у Європі із застосуванням «брудної бомби», яку створюють зі звичайної вибухівки і невеликої кількості ядерного матеріалу. Про це пишуть пропагандистські Telegram-канали.

Спростування ПРАВДА

Такі заяви фейкоробів і представників міноборони РФ – це частина інформаційної спецоперації, яку Росія проводить проти України з кінця 2021 року. Тоді це був інформаційний супровід підготовки до повномасштабного вторгнення.

Вже з 2022 року «вкиди» про «брудну бомбу» стали частиною операції з прикриття і відволікання уваги від злочинів РФ проти міжнародної ядерної безпеки.

Саме Росія неодноразово погрожувала застосувати ядерну зброю, окуповувала ЧАЕС і зараз лякає світ провокаціями на ЗАЕС, здійснює переміщення ядерної зброї до білорусі, проводить та активно «рекламує» навчання з тактичною ядерною зброєю поблизу кордонів краї НАТО.

Нинішні заяви про нібито розробку Україною «брудної бомби» – це також частина російського ядерного шантажу світу, завуальовані погрози з метою змусити західних партнерів знизити рівень підтримки України.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: