Euronews Ukraine: Обережно — російський вплив!

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки наполегливо радить Нацраді з питань телерадіомовлення уважно вивчити історію попередніх спроб запуску української версії Euronews і не допустити створення в Україні нового каналу російського впливу.

Запит на ліцензію для супутникового Euronews Ukraine подав той самий Валід Арфуш, який координував роботу українського Euronews за президентства Януковича у 2011—2012 роках, був відомий своєю прихильністю до проросійської Партії регіонів і зник з горизонту після Революції Гідності. Не дивно, що тоді помічали, що Euronews редагує новини на користь Януковича.

Головний офіс Euronews неодноразово толерував російську пропаганду щодо України.

Наприклад, у матеріалах про «російський Крим» без згадки про окупацію або про війну на Сході України з маніпуляціями на користь агресора. Обурення щодо цього висловлювали як МЗС України й представництво України при ЄС, так і європейці.

Ми застерігаємо Нацраду від невиважених рішень і сподіваємося, що вона не створить загрозу посилення російського впливу на Україну.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Захисники повністю зачистили острів Зміїний, а рятувальники завершили розбирати завали після ударів по Одещині та Кременчуці. Головне за 2 липня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Українські захисники повністю зачистили острів Зміїний, знищивши російську техніку. Українські захисники посилено охороняють кордон через можливе…