Енергоатом і Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки розвиватимуть партнерство у протидії ворожій дезінформації.

Навігація та корисні матеріали

3 травня 2024 року очільник АТ «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей підписали Меморандум про співпрацю. Спільна мета Енергоатома і Центру – працювати над розбудовою стратегічних комунікацій, а також спільно протидіяти ворожій пропаганді та фейкам.
У сучасних умовах розбудова атомної галузі шляхом побудови нових енергоблоків на українських АЕС є безальтернативним курсом України до енергетичної незалежності. Водночас, наративи, які поширює ворог, спрямовані на підрив наших планів. Тому лише спільними зусиллями в тісній комунікації з фахівцями Центру можливо ефективно протидіяти зазначеним інформаційним загрозам.
Під час зустрічі з представниками Центру очільник Енергоатома Петро Котін зазначив, що «дезінформація, спрямована проти Енергоатому шкодить як іміджу нашої компанії, так і репутації країни у цілому. Тому ми спільними зусиллями повинні протистояти інформаційним загрозам, не давши шансу агресору шкодити роботі Енергоатому у виконанні, покладених на нього завдань – забезпечення України та українців стабільною електроенергією».

У свою чергу керівник Центру Ігор Соловей підкреслив, що «фахівці Центру ведуть боротьбу з російською інформаційною агресією, тому чудово розуміють проблематику інформаційних загроз для ядерної енергетики країни. І співпраця Центру та Енергоатома у питаннях протидії дезінформації є важливим кроком реагуванням на сучасні виклики, що постають перед усією країною та енергетичною галуззю».

Зазначений Меморандум формалізував налагоджені відносини між сторонами та в перспективі ще більше сприятиме об’єктивнішому інформуванню суспільства про поточний стан та розвиток ядерної енергетики України.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: