7.06 — Дезінформація у сфері громадського здоров’я: новий вимір гібридної війни Кремля

Центр стратегічних комунікацій у співпраці з The Critical Mass ініціює міжнародне обговорення гібридних атак Кремля на сферу громадського здоров’я під час пандемії COVID-19.

  • Коли: 7 червня 2021, 16:00—18:00 (за Києвом)
  • Де: Zoom
  • Умови участі: Реєстрація до 6 червня за посиланням
  • Мови: Українська та англійська у супроводі перекладу

Доповідачі оглянуть дезінформаційний ландшафт у системі охорони здоров’я, а також соціальний та інституційний вплив російської дезінформації.

Під час заходу буде презентовано основні результати дослідження «Заражена довіра: дезінформація у сфері охорони здоров’я та її соціальний вплив в Україні», проведеного компанією The Critical Mass за фінансової підтримки Центру глобальної участі Державного департаменту США.

Доповідачі:

  • Тінатін Джапарідзе, The Critical Mass, керівниця дослідницького проекту «Заражена довіра: дезінформація у сфері охорони здоров’я»
  • Юлія Дукач, Texty.org.ua
  • Володимир Єрмоленко, Інтерньюз Україна
  • Вікторія Романюк, StopFake

Модератор:

  • Любов Цибульська, керівниця Центру стратегічних комунікацій.

Детальну програму та посилання на дискусію в Zoom усі зареєстровані учасники отримають перед заходом 7 червня.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Як Білорусь радикалізувалась щодо України

До літа 2021 року Білорусь могла вважатися якщо не союзником України в протистоянні з Росією, то принаймні нейтральною буферною зоною. На офіційному рівні північний сусід займав позицію, яку можна схарактеризувати як «безсторонню». Розвиток інциденту із захопленням білоруського журналіста Романа Протасевича, який світова спільнота оцінила як акт авіаційного тероризму, остаточно підтверджує, що Білорусь обрала сторону в російсько-українській війні.
Читати

Російські маніпуляції 13—19 вересня: не помітили агресію РФ і писали про заборону говорити російською

«Страна» не змогла згадати жодної спроби Росії захопити Україну й переконувала, що США не визнають агресію РФ. Сайти «групи Медведчука» та інші ресурси поширили фейк про «тренування крайніх націоналістів» американськими спецслужбами, який запустили російські державні ЗМІ. Майже у всіх проросійських медіа розповідали про американське управління судами в Україні.