Дезінформація та кризові комунікації: новий тренінг від Центру стратегічних комунікацій

Навігація та корисні матеріали

2 травня співробітники Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з МКІП і Проєктом ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні» організували та провели онлайн-тренінг «Аналіз дезінформаційних кейсів, кейсів кризових комунікацій». 

Захід ставив за мету обмін досвідом і набуття нових знань у сфері реагування на дезінформацію та кризових комунікацій.

Заступник міністра культури та інформполітики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко у своєму зверненні до учасників освітнього заходу наголосив, що одним з пріоритетних напрямків у боротьбі з дезінформацією є робота з міжнародними організаціями:

Проєкт ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні» є нашим надійним партнером, з яким ми вже не вперше співпрацюємо.

Керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей зазначив, що основним напрямком роботи Центру цьогоріч є робота з регіонами:

Робота комунікаційників ОДА з громадською думкою та місцевими медіа є надзвичайно важливою. Сьогоднішній захід дасть вам натхнення та нові знання.

Експертка з комунікацій та дезінформації від Проєкту ЄС Ольга Юркова закликала всіх активно долучатися до освітніх програм у боротьбі з дезінформацією:

Ми були в захваті під час попереднього тренінгу від кейсів, які приготували учасники. Вони є різні з одного боку, з іншого – мають багато спільного і можуть бути корисними для всіх. Ми заохочуємо включатися, ділитися досвідом, тому бажаю усім плідної праці.

Марко Маркович, експерт з комунікацій Проєкту ЄС, запросив учасників до активного включення у роботу і тренінгові процеси:

Закликаю обмінюватися інформаційними кейсами, відповідати кейсами на кейси: якщо маєте чим поділитися з досвіду, проаналізуйте досвід своїх колег, аналізуйте слабкі місця, де і що саме можна покращити.

Усі тренінги та інші освітні проєкти, які організовує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, покликані підвищити рівень обізнаності й знань у комунікаційній компоненті та боротьбі з пропагандистськими наративами й фейками.

Центр стратегічних комунікацій і надалі проводитиме подібні тренінги з новими експертами та спікерами.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: