Центр стратегічних комунікацій запускає влог про протидію російській дезінформації SPRAVDI Vlog

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки запускає щотижневий влог на YouTube-каналі SPRAVDI, у якому розповідатиме про протидію російській дезінформації та пропаганді. Автором влогу є Микола Балабан, заступник керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Щоп’ятниці ми будемо розповідати про те, чого Росія хоче досягти своєю брехнею, а також викриватимемо російські методи пропаганди на прикладах конкретних тем та наративів.

Перший випуск влогу присвячений тому, як Росія своєю пропагандою та фейками намагається імітувати народну підтримку на тимчасово окупованих українських територіях.

Навіть ті українці, які вважають, що російська пропаганда на них не діє, можуть піддаватися інформаційно-психологічним операціям РФ. Адже інформаційний фронт є одним із ключових фронтів у гібридній війні Росії проти України.

Аби мати зброю проти будь-яких підступів ворога, потрібно розуміти «кухню» російської інформаційної війни. У цьому і полягає головне завдання нового влогу SPRAVDI.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

У Лугано домовилися про підтримку України на $1,9 мільярда, а у Херсоні українські захисники знищили склади зі зброєю. Головне за 6 липня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: За підсумками конференції у Лугано Україна отримає $1,9 мільярда підтримки. Російські сили продовжують обстрілювати Дніпропетровщину. Після…
Читати

ТОП-5 фейків про “ДІЮ”

Попри те, що системою вже успішно користуються понад 14 мільйонів українців, чимало недругів намагаються підірвати довіру до неї.…