Центр стратегічних комунікацій запускає влог про протидію російській дезінформації SPRAVDI Vlog

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки запускає щотижневий влог на YouTube-каналі SPRAVDI, у якому розповідатиме про протидію російській дезінформації та пропаганді. Автором влогу є Микола Балабан, заступник керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Щоп’ятниці ми будемо розповідати про те, чого Росія хоче досягти своєю брехнею, а також викриватимемо російські методи пропаганди на прикладах конкретних тем та наративів.

Перший випуск влогу присвячений тому, як Росія своєю пропагандою та фейками намагається імітувати народну підтримку на тимчасово окупованих українських територіях.

Навіть ті українці, які вважають, що російська пропаганда на них не діє, можуть піддаватися інформаційно-психологічним операціям РФ. Адже інформаційний фронт є одним із ключових фронтів у гібридній війні Росії проти України.

Аби мати зброю проти будь-яких підступів ворога, потрібно розуміти «кухню» російської інформаційної війни. У цьому і полягає головне завдання нового влогу SPRAVDI.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Україна отримає танки від союзників, а росіяни витратили майже всі іранські дрони з першої партії. Головне за 4 листопада

Фото дня: Зайняли позицію, відпрацювали по ворогу і передислокувалися, щоби далі «кошмарити» окупантів Росіяни зберігають ракетне озброєння на…
Читати

14 день російської війни проти України

ГОЛОВНІ НОВИНИ: російський обстріл пологового будинку та дитячої лікарні в Маріуполі, зірвані Росією гуманітарні коридори, евакуація українців, затримання…