Центр стратегічних комунікацій провів другий тренінг для працівників комунікаційних підрозділів КМДА

22 грудня Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, проєктом ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні», Департаментом суспільних комунікацій КМДА та Центром демократії та верховенства права продовжив блок тренінгів за фінансової підтримки Швеції. 

Як і першого тренінгу в межах цього блоку, учасниками тренінгу стали працівники  комунікаційних підрозділів КМДА. Зі вступним словом до них звернулася керівниця тренінгового напрямку Центру стратегічних комунікацій Вікторія Зражевська, яка також була одним з тренерів. 

«На сьогодні тема кризових комунікацій є дуже важливою, адже ми з вами живемо в умовах частих криз. І комунікації – це той інструмент який допомагає ефективніше подолати ці кризи», – сказала вона.

Другим тренером виступала експертка з питань комунікацій проєкту ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні» Олена Лобова.

Цього разу учасники тренінгу працювали над темою кризових комунікацій : що таке криза, чим вона відрізняється від інциденту? Як підготуватись до кризи та як потрібно реагувати на неї?

Під час тренінгу тренери наголосили, що хоч ми і живемо в досить непередбачуваних умовах, готуватись до нових криз потрібно в будь-якому випадку. Адже хороша підготовка завжди допоможе ефективніше подолати кризу.
Комунікаційники отримали не тільки теоретичні знання, але й закріпили навички завдяки практичним завданням. Разом з тренерами  працівники відділів комунікацій складали перелік потенційних криз організацій учасників, а також комунікаційний план реагування на них. 

У 2023 році Центр стратегічних комунікацій готує багато нових освітніх проєктів, які допомагатимуть суспільству пройти через інформаційну війну. Разом переможемо!

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Euronews Ukraine: Обережно — російський вплив!

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки наполегливо радить Нацраді з питань телерадіомовлення уважно вивчити історію попередніх спроб запуску…
Читати

Велика Британія надала Україні нові системи залпового вогню, а Україна повернула тіла 522 захисників. Головне за 12 серпня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Російські сили вбили сімох мирних мешканців на Донеччині. В окупованому Мелітополі пролунав вибух. На Дніпропетровщині внаслідок…