Новини

Центр стратегічних комунікацій провів блок тренінгів по протидії дезінформації для держслужбовців

Навігація та корисні матеріали

4-6 жовтня Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та Центром демократії та верховенства права  провів блок  тренінгів для держслужбовців під назвою «Реагування та протидія інформаційним наративам і неправдивій інформації».  Тренінги  були проведені за фінансової підтримки Швеції.


Загалом, учасниками  трьох днів навчання стали понад 100  державних службовців різних державних органів України. 

Чому проведення таких тренінгів це дуже важливо?

Зі вступним словом до учасників тренінгу звернувся заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко.

«Міністерство, як і вся держава, працює системно. А системна і стратегічна робота передбачає постійне підвищення стійкості до будь-яких загроз, інформаційних зокрема. Така системна робота передбачала і створення самого Центру страткому та інформбезпеки, у тому числі проведення подібних заходів освітнього спрямування. МКІП відповідає за реалізацію стратегії інформаційної безпеки, ухваленої Указом Президента, і в цій стратегії навчання також є важливим компонентом». 

Пан Тарас Шевченко побажав учасникам отримати користь від навчання та подякував державним службовцям за їхню роботу на спільну перемогу. 

Керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей також наголосив на важливості боротьби з дезінформацією.

«Саме ви, люди, які працюють в ОВА та інших організаціях на місцях, є першою лінією боротьби з дезінформацією, тому що ви працюєте з людьми найближче. Дуже сподіваємося, що отримані знання та навички стануть корисними у вашій повсякденній роботі з метою забезпечення інформаційної безпеки країни. Тому також бажаю вам плідної роботи».

Що вивчали та обговорювали на тренінгу?

Тренінги були спрямовані на формування розуміння поняття дезінформації,  а також розвитку навичок протидії та реагування на неї. 

З цією метою учасники спершу обговорили поняття дезінформації та суміжні терміни, з якими її часто плутають, дізнались про основні теми дезінформаційних наративів, що наразі просуваються ворогом, а також з’ясували як безпосередньо аналізувати новини на предмет правдивості. 

Основна увага була присвячена способам побудови стійкості суспільства, а також способам реагування на дезінформацію. 

Наприкінці тренінгу слухачі мали нагоду поставити запитання представникам Центру стратегічних комунікацій.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: