Центр стратегічних комунікацій посилює співпрацю з ЦЕДЕМ для боротьби з дезінформацією

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки посилює співпрацю із ​​Центром демократії та верховенства права за підтримки Швеції. Співпраця є частиною спільного освітнього проєкту, котрий розпочав свою діяльність у грудні 2021 року

Проєкт покликаний підвищити стійкість  населення та держслужбовців України до дезінформації та інформаційних атак, а також посилити роботу у висвітленні злочинів російської агресії. 

“Для нас завжди важливі проєкти, котрі допомагають розвитку освіти. На моє переконання, саме хороша та різностороння освіта допомагає громадянам самостійно визначати, що є правдивою інформацією, а що потрібно перевірити. У час повномаштабної агресії росіян проти нашої держави усю допомогу неможливо переоцінити – ми вдячні Швеції та ЦЕДЕМ за допомогу в реалізації проєкту”, – сказав Микола Балабан, заступник керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

“Дезінформацію ми називали загрозою ще на початку пандемії, а під час російського вторгнення вона стає “гібридною зброєю” в руках ворога. Фейковими новинами про відмови українських військових йти у бій, зраду союзників  агресор хоче залякати та дезорієнтувати суспільство. Тому важливо, щоб як пересічні громадяни, так і держслужбовці уміли виявити дезінформацію та не піддатися на неї, захистивши себе та інших”, – наголосила Олеся Холопік, директора Центру демократії та верховенства права.

Total
0
Shares

Пов'язані статті