Навігація та корисні матеріали
Захід відбувся на Київщині з 13 по 16 серпня, з метою підвищення рівня тренерів у впровадженні сучасних тренінгових технологій та освітніх інновацій у сфері професійного навчання публічних службовців.
Серед завдань школи – представлення найкращих практик викладання та створення професійної мережі тренерів для задоволення потреб професійного розвитку публічних службовців.
«Система професійного навчання публічних службовців потребує професійних, практико-орієнтованих тренерів та викладачів. Їх завдання не просто навчати, а навчати якісно, відповідно до потреб часу. Це означає, що нам потрібен в аудиторії не просто викладач, нам перш за все потрібен практик. До того ж впродовж останніх років суттєво змінився запит публічних службовців на програми підвищення кваліфікації. Мова йде про попит на суспільну комунікацію, міжнародне співробітництво, роботу на деокупованих територіях», – зазначила Голова НАДС Наталія Алюшина під час відкриття Літньої школи тренерської майстерності.
Своїм досвідом під час Літньої школи ділилися, зокрема:
- директорка Вищої школи публічного правління Юлія Лихач, яка презентувала посібник «Розвиток тренерських навичок викладачів, які проводять навчання публічних службовців»;
- директорка департаменту інформації та взаємодії з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України Роксолана Стадник, яка модерувала дискусію на тему «Прозорість та інформаційна відкритість»;
- керівник проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного правління в Україні» Угіс Сікс, який презентував дослідження «Мотивація та бар’єри залучення до тренерської/викладацької діяльності державних службовців: результати опитування».
Фахову дискусію на тему «Протидія дезінформації та кібербезпека» модерувала Вікторія Зражевська – керівниця тренінгового напрямку Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
«Протидія дезінформації та кібербезпека є надзвичайно важливими для забезпечення стійкості населення до інформаційних впливів та кіберзагроз, тому особливу увагу необхідно приділяти навчанню саме цих тем. Центр стратегічних комунікацій радо ділиться своїм досвідом у сфері протидії дезінформації під час проведення тренінгів і ми раді, що маємо можливість спільно з Вищою школою публічного управління та НАДС проводити тематичне навчання державних службовців», – зазначила Вікторія під час відкриття дискусії.
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки отримав відзнаку від Національного агентства з питань державної служби та Вищої школи публічного управління за ефективну співпрацю та проведення навчання державних службовців.
Організаторами Літньої школи тренерської майстерності є Національне агентство України з питань державної служби, Вища школа публічного управління, Програма розвитку ООН в Україні та інші.