Центр стратегічних комунікацій долучився до конференції для державних службовців на тему штучного інтелекту

Навігація та корисні матеріали

22 березня відбулася науково-практична конференція «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації публічної служби», організована Національним агентством з питань державної служби, Вищої школи публічного управління у співпраці з Центром стратегічних комунікацій та іншими державними органами та організаціями. 

Її мета – обговорення ризиків і перспектив використання штучного інтелекту державними службовцями. 

З доповіддю виступила керівниця відділу стратегічних комунікацій та відділу аналітики Центру Марія Сагайдак, яка представила основні аргументи щодо впливу штучного інтелекту на поширення дезінформації глобально, зокрема, збільшення кількості дезінформації, підвищення її якості, посилення персоналізації дезінформації. Також йшлося про мимовільну генерацію правдоподібної, але неправдивої інформації. Марія Сагайдак  навела конкретні приклади використання інструментів штучного інтелекту Росією у її інформаційній війні проти України. 

Під час вступних слів Вікторія Зражевська, керівниця тренінгового напрямку Центру, подякувала Вищій школі публічного управління та Національному агентству з питань державної служби за плідну співпрацю у провадженні навчальних програм на тему протидії дезінформації та стратегічних комунікацій. 

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: