Центр стратегічних комунікацій розпочав нову серію тренінгів в межах програми підвищення кваліфікації для держслужбовців

Навігація та корисні матеріали

З 12 по 16 червня Центр стратегічних комунікацій проводить нову серію тренінгів для держслужбовців під назвою – «Російська дезінформація та способи протидії їй». Ці тренінги реалізується Центром спільно з Вищою школою публічного управління за підтримки Національного демократичного інституту в Україні. 

Зі вступним словом до учасників на початку першого тренінгу звернувся керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей.

«Я не буду зайвий раз розповідати вам про важливість роботи на інформаційному фронті – ви самі це бачите як фахівці. Останні події, щодо Каховської ГЕС та ситуації на фронті, лише підтверджують, важливість своєчасного та правильно акцентованого інформування про ці події на різні аудиторії. Я сподіваюсь, що цей тренінг допоможе вам структурувати наявну інформацію у вас,  а також взяти щось нове, що допоможе вам у вашій повсякденній роботі», – сказав Ігор Соловей.

У ході тренінгів учасники зможуть краще ознайомитись з такими поняттями, як: гібридна війна, принципами інформ та кібербезпеки, новими прийомами ворога у проведенні інформатак та способами швидкої реакції на них.

Тренерами виступлять представники Центру стратегічних комунікацій: Марія Сагайдак, Максим Майоров, Ірина Лесишин, Ірина Субота та Сергій Жуков. 

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: