Центр стратегічних комунікацій продовжує навчати школярів, студентів та викладачів як протистояти гібридній війні Росії

28 листопада Центр стратегічних комунікацій провів тренінг «Пропаганда як елемент гібридної війни». Тренінг було проведено спільно з Освітнім Центром Верховної Ради України та у партнерстві з Центром демократії та верховенства права та за фінансової підтримки Швеції. 

Тренерами стали експерти Центру – Ірина Лесишин, креативна редакторка та контент-менеджерка та Ірина Субота –  керівниця відділу дата-аналітики. 

Тренінг був спрямований на ознайомлення слухачів з поняттям гібридної війни, як вона проявляється та чому небезпечна, а також на з’ясування поняття пропаганди. Тренери розповіли, якою буває пропаганда, як вона впливає на людей. 

Під час тренінгу учасники виконали практичні вправи та завдяки цьому змогли краще з’ясувати, як саме пропаганда працює. Ці знання допоможуть учасникам  тренінгу бути більш стійкими до російської пропаганди. 

Важливо, що навіть в умовах часткової відсутності електроенергії українці не припиняють навчатись та прагнуть всіма можливими способами протидіяти російській пропагандистській машині. 

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

ЗСУ вийшли до держкордону на окремих ділянках фронту на Харківщині та звільнили декілька населених пунктів Херсонщини. Головні новини 12 вересня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Захисники України звільнили Високопілля, Нововознесенське, Білогірку, Сухий Ставок та Миролюбівка в Херсонській області. Окупанти завдали чергового…