Creative Europe Desk Ukraine оголошує чотири нові конкурси для медіа і новинарів

Усі охочі з медіасфери і новинних ЗМІ можуть подати свої заявки на наступні напрямки за підпрограмою «Міжсекторальна співпраця»:

– Журналістські партнерства: заохочення до системної співпраці між професійними новинними медіа-організаціями для підвищення життєздатності та конкурентоспроможності професійно виробленої журналістики. Термін подачі заявки на участь – 7 вересня 2022 року.

– Інноваційні лабораторії: підтримка розробки інноваційних інструментів, моделей і рішень, які можуть бути застосовані в аудіовізуальному, культурному і творчому секторах. Заохочення інноваційних підходів до створення контенту, доступу, розповсюдження та просування в культурних, творчих секторах та суміжних секторах. Термін подачі заявки на участь – 7 вересня 2022 року.

– Медійні ради та професійні стандарти: сприяння міжгалузевій діяльності, спрямованій на пристосування до структурних і технологічних змін, з якими стикаються медіа (ЗМІ), включаючи посилення вільного, різноманітного та плюралістичного медіа-середовища, якісної журналістики та медіа грамотності, в тому числі у цифровому середовищі. Термін подачі заявки на участь – 20 вересня 2022 року.

– Механізм швидкого реагування: надання практичної допомоги для захисту журналістів, які перебувають під загрозою, включаючи конкретні інструменти, такі як консультації та юридична підтримка, а також надання притулку та матеріально-технічної допомоги, що дасть можливість таким журналістам продовжувати свою професійну діяльність. У разі потреби це може включати фінансову підтримку. Термін подачі – 20 вересня 2022 року.

Деталі – на сайті Creative Europe Ukraine.

Total
1
Shares

Пов'язані статті

Читати

Щоб підривати західні цінності зсередини, Росія використовує досягнення демократичного світу, — керівник Центру стратегічних комунікацій

Закриття німецькомовного YouTube-каналу «Russia Today» — крок позитивний, але недостатній: Захід має нарешті припинити оплачувати виготовлення дезінформації проти…