Брехня не допомогла: Словаччина повернула Росії її вакцину

Російська дезінформація про визнані у світі вакцини від COVID-19 не допомогла — Словаччина повернула Росії ледь не весь куплений «Спутнік V», яким не захотіли вакцинуватись словаки.

Спочатку в уряді Словаччини переконували, що вакцинуватися російською вакциною готові 300 тисяч словаків. Фактично ж з 200 тисяч куплених Словаччиною доз використали лише 37 тисяч, решту довелося продавати назад Росії.

В останній день щеплення, 31 серпня, лише шестеро людей висловили готовність вакцинуватися «Спутніком V». Не дивно, зважаючи на «доказовість» дієвості вакцини, не зареєстрованої ні в ЄС, ні у Словаччині.

Для Словаччини спроби вакцинації російським «Спутніком V» закінчились політичною кризою. А прем’єрміністр Ігор Матович, який просував ідею вакцинації «Спутніком V» та домовився про закупівлю вакцини в Росії, поплатився посадою.

Російський фонд прямих інвестицій причиною провалу вважає «організовану інформаційну кампанію» проти вакцини. Нагадаємо, що саме пов’язані з Росією компанія та акаунти у соцмережах відповідали за масову дезінформацію проти інших сертифікованих та доказових вакцин.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Інтерактивна база доказів російської агресії

Понад 2600 російських військовослужбовців з 101 формування ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 53 типи російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно постачалась на Донбас.