Боротьба з російською пропагандою та дезінформацією стає системною

Боротьба з російською пропагандою та дезінформацією в Україні стала більш систематизованою — це відзначає заступниця керівника фактчекінгового проєкту VoxCheck Світлана Сліпченко.

Це відбулось завдяки початку роботи спеціальних державних органів — Центру стратегічних комунікацій при Міністерстві культури та інформаційної політики та Центру протидії дезінформації при РНБО, повідомляє з її слів Укрінформ.

«Сам факт створення цих органів вже говорить про те, що тепер протидія дезінформації більш систематична. І вона вже відбувається не на рівні окремо взятих міністерств, громадських організацій, окремих політиків, які намагаються щось робити, але тут вже є певний єдиний рух», — сказала Світлана Сліпченко в ефірі телеканалу «Дом».

Вона уточнила, що Центр стратегічних комунікацій постійно моніторить, як часто з’являється дезінформація у проросійських медіа, в інформаційному полі України, які тези та наративи лунають у російських медіа, — і дає спростування.

Зараз, на її думку, потрібно, щоб обидва Центри звучали голосніше й потрапляли до цільової аудиторії — до українців.

Дякуємо колегам за наданий кредит довіри! Працюємо далі.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Як Росія «перемолола» українців

Російський наратив про власне національне розмаїття з мирним співіснуванням мов і культур не збігається з реальністю. Виступаючи 1 вересня…
Читати

Російські маніпуляції 13—19 вересня: не помітили агресію РФ і писали про заборону говорити російською

«Страна» не змогла згадати жодної спроби Росії захопити Україну й переконувала, що США не визнають агресію РФ. Сайти «групи Медведчука» та інші ресурси поширили фейк про «тренування крайніх націоналістів» американськими спецслужбами, який запустили російські державні ЗМІ. Майже у всіх проросійських медіа розповідали про американське управління судами в Україні.