Боротьба з дезінформацією є спільним пріоритетом ЄС та України, – Боррель під час відвідин Центру стратегічних комунікацій

Навігація та корисні матеріали

Високий представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель завітав до Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та підкреслив необхідність боротьби із російською дезінформаційною діяльністю.

На його думку, саме за допомогою таких центрів (як ЦСК) можна протистояти агресії рф, і Брюссель докладає зусиль до цього:

«У Росії агресія проти України супроводжувалася масовими гібридними атаками, тобто пропагандою, маніпулюванням інформацією, дезінформаційними кампаніями, кібератаками на інформаційні мережі.

Ми повинні з цією дезінформацією боротися. Це високий пріоритет для ЄС та України».

Боррель зауважив, що завдяки своїй пропаганді та дезінформації РФ намагається зняти з себе відповідальність за війну, заперечуючи окупацію, анексії, звірства, звинувачуючи інших у наслідках продовольчої та енергетичної кризи:

«Ми маємо вести цю битву, виграти її, тому що справа не лише в території, а й в людях. Маємо створювати організації та підтримувати такі структури, як та, яку я щойно відвідав – Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: